Diablo IV předobjednávka legendy
Aktuality Video Blog

VIDEO: Dome Keeper #1 – Ochrana základny před E.T s těžbou surovin

(VIDEO) Dome Keeper #1 - Ochraňuj svou základnu a stíhej těžit suroviny
Napsal PAPAtripik

Po dlouhé době mě chytla defender hra, která nabízí těžební prvky, důležitých surovin s nimiž můžete nakupovat lepší vybavení, opravovat základu a dokupovat různé schopnosti a vylepšení. Hlavním cílem je ubránit svou základnu před mimozemšťanami a ve svém dole najít speciální kostku, která vystřelí smrtící paprsek.

Nejenže vám během hraní stíží vítězství mimozemšťané, kteří útočí, ale i to, že si svůj pokrok nebudete moc uložit. Pokud vám E.T zničí základnu, hra končí a vy budete muset začít od znovu.

Proto je nezbytné v dole při hledání surovin neotálet, protože je nezbytné vylepšovat svou základnu, své vybavení a především musíte včas ubránit svou základnu.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..