Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
Aktuality Minecraft Video Blog

VIDEO: Fotřík hrajeme poprvé Minecraft

Napsal PAPAtripik

Dlouhé roky jsem odolával si zapařit Minecraft a udělal jsem velkou chybu, protože mě hra nadchla, i když jsem měl k ní výhrady. Rozhodl jsem se vytvořit Youtube kanál, kde budu vydávat Let´s play a návody. Pochopil jsem, že vybudovat Youtube kanál není sranda a zaměřovat na na různé hry není moc dobré.

V prvním videu můžete vidět, jaký jsem Minecraft NOOB. Postavil jsem si svůj první dům, trochu pochopil herní prvky a vyrobil první nástroje, abych mohl vykopat vzácné rudy. Postupně budu vydávat další videa ze světa Minecraft, který postupně objevuji.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..