Diablo IV předobjednávka legendy
Aktuality Video Blog

VIDEO: Hogwarts Legacy – Na co se můžeme těšit a kdy hra vychází?

Hogwarts Legacy - Na co se těšit, kdy hra vychází + záběry ze hry
Napsal PAPAtripik

Milovníci série Harry Potter jistě vyhlížejí herní titul Hogwarts Legacy. Půjde o kouzelnický otevřený svět, kde zažijeme podobné zážitky v Bradavicích, jako samotný Harry Potter. Bohužel se s známýma postavami, jako je Harry, Hermiona a Ron se v Hogwarts Legacy nesetkáme.

Jelikož půjde o otevřený svět, který nemá být nijak malý a bude obsahovat známé oblasti, jako je zakázaný les, bude potřeba nějak cestovat rychleji. Konečně nastartujeme koště v otevřeném světě nebo osedláme létající zvíře, abychom se po mapě pohybovali mnohem rychleji.

Podívejte se sami na moje video, kde rozebírám, co můžeme v Hogwarts Legacy očekávat, kdy vychází, na jaké platformy a jak vypadají samotné záběry ze hry.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..