Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
Aktuality Video Blog

VIDEO: Syn mě učí, jak hrát Minecraft, ale spíše si dělá z otce srandu

Syn mě učí, jak hrát Minecraft, ale spíše si dělá z otce srandu
Napsal PAPAtripik

U syna jsem několikrát viděl, jak paří Minecraft, proto jsem se rozhodl si tuto legendární bombu zapařit. Protože znám pouze základy, které jsem odkoukal a vím maximálně, že se tam kope ruda a vyrábí předměty, proto jsem si na pomoc přizval svého syna.

Po natočení níže uvedeného videa, dostal zaracha a byl týden bez večeře 😀 (sranda) Místo toho, aby svému tatínkovi pomáhal, dostával mě od jedné pasti k druhé. Několikrát jsem kvůli němu umřel nebo zbytečně bloudil po mapě. No podívejte se sami, jak syn trollí svého otce a poslal jej na golem pouze s holýma rukama.

PS: Tohle bylo moje poslední video, kde jsem mluvil dle diváků trapným hlasem. Zcela s tímto názorem souhlasím, ale zkoušel jsem to jinak. Rozhodně to nikomu nedoporučuji, protože jsem nasbíral nemálo DISlike a lidé se nevydrželi dívat ani 3 minuty.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..