Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
Aktuality Minecraft Video Blog

VIDEO: Minecraft první nástroje, výzbroj a zbraně

VIDEO: Minecraft první nástroje, výzbroj a zbraně
Napsal PAPAtripik

Moje vzrušující cesta v Minecraft Survival pokračuje a konečně jsem postoupil. Vyrobil jsem si své první nástroje a zbraně, které značně můj progres ve hře posunou. Já jsem PAPAtripik, který většinou něco vymamlasí a smrt je mohou hlavní činností v Minecraftu 😀

Každý musí nějak začít a věřím, že podobné začátky měl každý z vás. Podívejte se na mou cestu v Minecraft Survival. Rozhodně mě potěší, když dáte LIKE a ODBĚR.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..