Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
Video Blog

VIDEO: Představení herního magazínu PařímeHry.cz

Úvodní video s představením herního magazínu PařímeHry.cz
Napsal PAPAtripik

Moje úplně první video, co jsem kdy natočil a namluvil, kde představím, kdo jsem, proč vznikl herní magazín PařímeHry.cz a co můžete očekávat. Nezačínám pouze budovat nový herní magazín, ale také to beru možnost, se naučit něco nového, jako je tvorba youtube obsahu.

Už jsem sice starší pařmen, ale stále rád relaxuji u her. Někdo čučí na TV, já si raději něco zapařím. Budu rád za vaše názory k videu či novému obsahu, dole do komentářů pod tímto článkem nebo pod videa. Potěší mě, když mi dáte LIKE a ODBĚR.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..