Diablo IV předobjednávka legendy
Aktuality Video Blog

VIDEO: Turmoil multiplayer z vás udělá světově známé ropné magnáty

Turmoil multiplayer z vás udělá světově známé ropné magnáty
Napsal PAPAtripik

Turmoil není AAA titul, ani nevyšel nedávno, ale v roce 2016. Avšak v prosinci 2022 vyšel velký update, který do Turmoil přidává Multiplayer. Ve hře se stáváte ropný magnát, kdy na konci hry vítězí ten, co má nejvíce % stock.

Abyste dosáhli vítězství a zmíněných procent, musíte každé kolo/rok odehrát, co nejziskověji. V akcích budete získávat vítězná procenta a parcelu, kde budete moc těžit ropu. Hlavní tahounem je právě samotná hra, kde musíte najít tzv. „ropné skvrny“, které následně vytěžíte a prodáte, za co nejlepší cenu. Postupně své schopnosti zlepšujete, díky důležitým upgradům.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..