Diablo IV předobjednávka legendy
Video Blog

VIDEO: Ultima Online, první MMO, které jsem pařil v pubertě

VIDEO: Ultima Online, první MMO, které jsem pařil v pubertě
Napsal PAPAtripik

Pojďte si semnou zapařit, legendu mezi MMO hrami. Nedříve byl počítač, pak internet a pak první MMO hra Ultima Online. Tato nostalgická legenda stále žije, díky věrné komunitě. Ve videu hraji na jednom z nejznámějších serverů UOoutlands.com, kde je Ultima online přístupná ZDARMA.

TIP: Zahrát si Ultima Online můžete i na českých serverech, jako je Kelevar a Dark Paradise. Sice jde o kvalitní servery, kde jsem prožil pubertu, ale bohužel hráčů už tam není tolik. UOoutlands.com, překopal UO do nové, modernější hratelnosti.

Máte rádi plenění dungů, získávaní goldů, těžbu a craftění a neslyšeli jste nikdy o UO (ultima online)? Pak jste o hodně přišli. Nenechte se zmást zastaralou grafikou, některé herní prvky nemají ani dnešní moderní hry. Celou ekonomiku řídi sami hráči a v dungu můžete potkat vraha, který vás o vše oloupí. Chcete zažít pořádný hard-core adrenalin, kdy když umřete, přijdete o všechny své věci nebo si chcete zahrát za zloděje?

Podívejte se, jak se mi ve hře dařilo a uvidíte, jak je nemilé potkat v dungu PK neboli vraha. Bylo to moje první video, kde pařím hru, proto jsem se méně soustředil na hraní a díky tomu jsem to dost pohnojil…. Budu rád, když dáte LIKE a ODBĚR a zanecháte komentář, zda jste někdy hráli UO a jak na ní vzpomínáte.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..