Diablo IV předobjednávka legendy
Video Blog

VIDEO: World of Warships – První bitva na moři #1

VIDEO: World of Warships - První bitva na moři #1
Napsal PAPAtripik

World of Warships jsem recenzoval nedávno. Jelikož tuto námořní pecku občas hraju, musel jsem natočit, jak otřesný opět skill mám na novém účtu. World of Warships je dostupná Free to PLAY neboli ZDARMA.

World of Warships jsem si zamiloval hlavně kvůli námořním bitvám, které nemají konkurenci, ale i kvůli grafickému a zvukovém zpracování. Což jsou aspekty, které mě vtáhnou do hry.

Nejsem sice nejobávanější námořník, ale něco ve videu i trefím a trochu budu i nápomocný k vítězství. Mým cílem je získat letadlovou loď a vyzkoušet si téměř nově přidané ponorky, se kterými nemám žádné zkušenosti. Potěší mě, když mi dáte LIKE a ODBĚR, abych nejen vylepšoval svůj herní skill, ale také skill v Youtube tvorbě.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..