Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
MMO hry RPG hry

Wakfu – Kreslená MMORPG hra zcela ZDARMA

Wakfu - Kreslená MMORPG hra
Napsal PAPAtripik

Další MMOPRG hra je Wakfu. Tato hra se drží zásad, které žánr MMOPRG má, ale také sebou nese mnoho nových věcí a mnoho zajímavostí. Začátkem hry si hráč vybírá třídu. Na výběr má hráč z patnácti tříd. Pak si vybírá vzhled své postavy a je hotovo. Teď už jen začít hrát! Hra je velmi dobře a krásně zpracována a je to doslova blaho pro vaše oči.

Chci si zahrát tuto hru

Hodnocení Wakfu:

Zdarma: Ano

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Zajímavosti ve Wakfu

Pokud jste hráč, který má jisté sociální cítění, můžete se stát občanem určitého národa. Pokud jste občanem určitého národa, musíte také dodržovat zákony daného národa. Pokud vše dodržujete správně, dostáváte občanské body. Čím více bodů, tím více toho můžete dělat. Pokud nasbíráte opravdu hodně bodů, můžete také kandidovat jako politik daného národa.

Třídy ve Wakfu

WakfuJednotka pro boj z dálky je postava lukostřelce. Odstřelujíce své nepřátelé z bezpečí vzdálenosti, pokud se nepřítel dostane moc blízko, je to problém, jelikož lukostřelec disponuje slabou obranou. Hazardní válečník je postava, která používá kouzelné karty. Způsob boje je v tomto případě nepředvídatelný.

Během bojů je mnoho zraněných bojovníků, proto se hodí schopnosti léčitele, který bojovníky uzdravuje, nebo také schopnosti obránce, který má obranné schopnosti. Dobrodruzi jsou v podstatě tuláci. Foggernaut je rasa, které pomohla technika.

S technikou se totiž tyto postavy sžívají velmi rychle, a proto také tvoří součást jejich těl. Jde říci, že se jedná o napůl živé bytosti a napůl techniku. Iop, válečník jež využívá při boji svou zuřivost, proto je obvykle v první linii. Válečníci jsou také Pandawané.

Chci si zahrát tuto hru

Před bitvou se posilňují dobrým pivem. V lesech žijí, jsou velmi hbití a rychlí, přátelí se s lesními šelmami a jsou to Osamodasové. Mágové mají k boji připravenou iluzi podobně jako Masqueraiders, kteří jsou velmi záhadně zahaleni do masek mysteriozních. Berserkové jsou pro boj stvořeni, nejvíce jsou spokojeni na válečném území.

Sadidas, jsou napůl živočichové a napůl rostliny, jsou velmi mírumilovní. Znalci přírody, velmi silní to jsou tuláci. Vrazi jsou ti, kteří své nepřátelé zabíjejí velmi nenápadně, po jednom a tiše. Velkým bojům se proto vyhýbají.

Závěrem k Wakfu

Hra Wakfu rovněž disponuje zábavnou aplikací pro chytré telefony a také pro tablety. Aplikace přináší bitvu sušenek a jiných sladkostí. Hráč tak může získat několik druhů zákuskových bojovníků a bojovat s ostatními hráči.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..