Akční hry MMO hry Nejlepší hry Strategické hry

World of Tanks – Velice známá tanková hra Free to play

World of Tanks - Velice známá tanková hra Free to play
Napsal admin

World of Tanks je free-to-play z kategorie MMO. Sám název už předpovídá to, že se jedná o tanky a bitvy ve druhé světové válce. Singleplayer, kampaň pro jednoho hráče, ve hře nehledejte.

Jde o striktní MMO řežbu, každý měsíc je zde nový upgrade. Existují různé mapy, tanky, frakce a další a další vylepšení. Začít hrát tak nebylo nikdy jednodušší. Zaregistrujte se, stáhněte herního klienta, nainstalujte hru a ihned se ocitnete ve skromné garáži, kde jsou čtyři tanky. Vy si zvolte a ihned vyrazte na bitevní pole!

Chci si zahrát tuto hru

Hodnocení World of Tanks :

Zdarma: Ano

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Výhody:

  • Jedna z nejlepších online her ZDARMA
  • Nádherná grafika
  • Miliony hráčů
  • Spousta modifikací, vylepšení
  • Výborné ovládání
  • Ocenění, looty, žebříček

Nevýhody:

  • Mírné pay to win

World of Tanks z malé garáže ihned do boje

World of Tanks nedává možnost volby map a protihráče, hru zapnete a ona sama vybere, kam vás pošle. Mapa je vybrána, boj probíhá spolu se čtrnácti spoluhráči, proti čtrnácti protihráčům. Hra končí ve chvíli, kdy jsou zničeny všechny nepřátelské vozidla, popřípadě, když obsadíte jejich základnu.

Modifikace herních strategií a bojů hře skutečně nechybí. Boje se mohou vést o obsazení jedné základy, chránit jí, proti obsazení nepřáteli a podobně. Jestliže nikdo nezvítězí, boj po patnácti minutách končí nerozhodně. Odměna je ve zkušenostech a kreditech.

Tanky jsou děleny podle původu země, kde byl tank vyráběn. Tanky jsou zde ruské, německé, americké nebo francouzské. Rozlišují se také na lehké, střední a těžké. Existují také stíhače tanků a dělostřelectvo. Zkušenostní body umožňují zkoumat další tanky a kredity umožňují nákup dalších a vylepšení stávajících.

Hra má cíl, co nejvyšší úroveň k vylepšování tanků. World of Tanks má velmi propracované mapy, které jsou od Afriky po Asii. Každý z mnoha tanků má své jedinečné kouzlo. Český dabing, který hra má není příliš dobrý, při bitvě bývá velmi hrozný. Nicméně existuje skvělá anglická verze.

Špatná komunikace na válečné půdě není nic příjemného. Nemáte totiž šanci zjistit, kde se váš spolubojovník nachází, pokud však on sám neoznačí svou pozici na mapě. Chybí prostě ukazatel nad vaším tankem.

Chci si zahrát tuto hru

World of Tanks – Tipy a triky

Abychom vás nevypustili do války s tanky nepřipravené, připravili jsme si pro vás tipy a triky pro začátečníky. Každou hru, co začínáte hrát, je zapotřebí trošku poznat. Aby byl snadnější začátek, čtěte níže osvědčené tipy k World of Tanks.

1. Zaprvé: Na začátku každé hry, vždy jeďte se spojenci, kteří utvoří největší skupinu! To je velmi důležité, nebudete schopni bránit jednu stranu sami a nepřátelé mají tendenci pálit po jednom nepřátelském tanku. Nebuďte vlci samotáři, protože rambo styl nefunguje v této hře a rychle byste zemřeli. 

2. Za druhé: Pokud budete bojovat s nepřítelem, vždy se snažte za něčím krýt a snažte se, co nejméně s tankem ukazovat. Častá chyba je se dostat na hřeben kopce, aby se vám co nejlépe pálilo na nepřítele, avšak si neuvědomujete, že jste všem na ráně. Nezapomeňte se vždy řádně krýt za různými objekty či kopci. Pokud na vás pálí více nepřátel najednou, je nejlepší se buď vzdálit nebo počkat na pomoc. 

3. Třetí: Zůstat naživu. Doslova, pokud máte špatné zdraví, je doslova lepší se jen krýt a přestat tzv. hrát, než se situace uklidní nebo vám přispěchají další tanky na pomoc. Ale pokud zůstanete naživu, můžete být tím rozhodujícím tankem, který boj dotáhne dokonce. Sledujte i své týmové kolegy a když se dostane do špatné situace, pomůžete mu, avšak buďte opatrní, aby z jednoho zničeného tanku nebyly dva. 

4. Začtvrté: Buďte trpěliví. Když máte pozici a nic se neděje, nehýbejte se i nějakou dobu a sledujte vývoj hry. Některé mapy jsou doslova navrženy tak, aby „nejprve útočily, nejprve prohrály“. To je pro některé hráče asi nejtěžší ze všeho. Lidé jsou zvyklí na rychlou palbu a akci, ale to je chill out hra, kde je každá chyba tvrdě potrestána. Jen zůstaňte trpělivý a sledujte mapu, co se na ní děje, budete mít mnohem lepší čas na vyřazení netrpělivých nepřátel.

Chci si zahrát tuto hru

Závěrem k World of Tanks

Pro ty největší fanoušky World of Tanks je možné si za peníze koupit premium účet. Premium účet umožňuje získávat větší kořist za bitvu a také další a výhody. Zlaťáky pomohou v lepším krytí tanky, v lepší munici a v mnohém jiném. Investice však není nezbytná.

Od začátku se dá hra hrát s free účtem, a nic nepřijdete. Hru už vyzkoušelo přes 25 miliónů hráčů z celého světa a hra nemá téměř žádnou konkurenci, až na komplexní War Thunder. Jestliže si vás hra získá, bude rozhodně u vás oblíbená a vy jí budete hrát často. Pakliže vás hra neosloví, máte možnost si vyzkoušet jiné online hry.

Něco o autorovi

admin

1 Komentář

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..