RollerCoin - Začni těžit a vydělávat peníze
Aktuality Bezplatný víkend

(Bezplatný víkend) Další dvě hry zdarma – Dukers a Propnight

Další dvě hry zdarma - Dukers a Propnight
Napsal PAPAtripik

Další víkend a máme tu další hry, které si můžeme dočasně zahrát ZDARMA nebo vyzvednout doživotně. Dnešním dnem si můžete zahrát dva tituly. První na platformě STEAM a druhou tradičně na EPIC GAMES.

Když budu opět upřímný, moc mě hry v bezplatném víkendu nezaujaly. V EPIC GAMES jsem si ji samozřejmě vyzvedl, abych získal hru ZDARMA DOŽIVOTNĚ, ale zřejmě si ji nikdy nezahraji. Avšak nikdy nevíte. Minecraftu jsem také dlouhodobě odolával a dnes natáčím videa.

Dukers

Jedná se o strategickou hru, kde převezmete roli operátora dronu, který shromažďuje materiál z opuštěných lodí. Jde o netradiční pařbu, která není sice zastoupena nadupanou grafikou, ale spíše hratelností. Nejenže potrápíte mozečky, ale také budete vylepšovat drony a mnoho objevovat.

Dukers si můžete vyzvednout na EPIC GAMES do 3. února 2023. Pokud si strategickou hru Dukers stihnete vyzvednout, zůstane vám ve vaší herní knihovně doživotně.

Propnight

Rádi se bojíte? A co se tak bát s přáteli či se vzájemně strašit? Propnight je hororová party hry, kde si můžete zahrát až 4 kamarádi. Můžete se různě proměňovat nebo být dokonce vrahy.

Osobně jsem Propnight nehrál, ale dle recenzí, nejde o moc povedený titul. Pokud máte chuť tuto hororovou hru prubnout, máte čas do 27. února 2023 na STEAMU.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..