RollerCoin - Začni těžit a vydělávat peníze
Free to Play hry Logické hry Návody na hry Nejlepší hry P2E - Vydělávej hraním Strategické hry

Limercoin recenze – Nový simulátor těžby kryptoměny

Limercoin - Nový simulátor těžby kryptoměny
Napsal PAPAtripik

Nestihli jste začátek legendární těžební hry RollerCoin? Pak zbystřete, protože od roku 2023 vzniká působivá kopie této hry LimerCoin, kde se můžete stát těžebními magnáty. Jestli máte nějaké zkušenosti z Rollercoinu, pak se budete v Limercoin cítit jak doma.

A když píši kopie, tak to myslím doslova. LimerCoin vypadá téměř totožně, jen vše je uhlazenější a dle mého názoru mnohem hezčí a plynulejší. Pokud si chcete vybudovat pasivní příjem v podobě kryptoměny a chcete začít ZDARMA, tak nyní se naskýtá příležitost, která se nemusí již opakovat!

Chci si zahrát ZDARMA

Co je Limercoin – Těžební simulátor kryptoměny

Již jsem to nakousl na začátku, jedná se o kopii populární hry Rollercoin. Limercoin nabízí hezčí a plynulejší vzhled, který se mi velice líbí. Jde o mladičkou hru, jejž vznikla v roce 2023 a v roce 2024 má dojít k obrovským změnám a zlepšení.

V roce 2024 se máme těšit na nové hry, nové měny k těžbě, ale hlavně mají přijít denní úkoly, které vám nabídnout získat herní měnu LMT ZDARMA za níž si budete moc koupit těžební stroje. Tak jak jste zvyklí u Rollercoin, kde se nabízí různé denní úkoly.

Současně lze těžit Bitcoin (BTC), Dogecoin (Doge), Litecoin (LTC) a herní měnu LMT. Jedno LMT = 1 USD a lze je zakoupit za nějakou kryptoměnu. Pokud nechcete investovat své peníze, máte zde možnost hrát mikro hry, díky nim získáte těžební výkon a máte možnost získat velmi slabé těžební stroje.

Jakoukoliv vytěženou kryptoměnu si bude moc vyplatit, do své peněženky. Tím pádem se tato hra řadí mezi výdělečné hry. Avšak, musíte si uvědomit, že přes nic v takových hrách nezbohatnete, jo to běh na dlouhou trať a zvítězí, jen ti vytrvalí.

Výhody:

 • Nový projekt, kde je malá konkurence
 • Hráči Rollercoinu se budou cítit jako doma
 • Hezčí a plynulejší vzhled
 • Současně lze vydělávat více, jak v Rollercoinu
 • V roce 2024 má dojít k velkým změnám
 • Lze vyhrát odměny v turnaji

NEvýhody:

 • Nejistá budoucnost, jde o poměrně mladý projekt
 • Zatím není tržiště a herní měnu lze získat málo způsoby zdarma

Hodnocení:
Platformy: PC, Web prohlížeč

Cena: Free to Play (ZDARMA)
Vydáno: 2023

Věk: 16+
Jazyky: Angličtina

Chci začít hrát ZDARMA

V Limercoin skutečně netěžíte kryptoměnu aneb kde získávají peníze

Rollercoin a Lemercoin jsou pouze hry, konkrétně simulátory těžby kryptoměnu. Ve skutečnosti netěžíte kryptoměnu, to se dělá jiným způsobem, ale ve hře to tak vypadá. Ale nebojte, natěženou kryptoměnu vždy dostanete v kryptoměně, kterou si zvolíte pro těžbu.

Ve skutečnosti takovéto portály vydělávají na reklamách, které se zobrazují hráčům na jejich stránkách. Rollercoin to má ještě promakanější (Limercoin to bude mít taky), oni ještě vydělávají na různých dotaznících, mobilních hrách, nákupech atd… Jejich zisky poté zkonvertují hráčům do kryptoměny, co již vytěžili. Vše se děje okamžitě, proto to vypadá, jako byste těžili skutečně kryptoměnu.

Limercoin vs Rollercoin

Protože už nějaký ten pátek hraji Rollercoin a už jsem nějakou tu kačku vydělal, mohu vám napsat v čem se liší. Jelikož je Limercoin nová hra a je zde málo hráčů, můžete s menší těžební silou vydělat mnohem víc než v Rollercoin, ale….

Současně nelze nijak získat herní měnu, než buď nákupem, turnaji nebo těžební silou zdarma, kterou získáte za hraní her. V Limercoinu nejsou zatím žádné úkoly, kterými byste získali LMT a mohli si za něj koupit těžební stroj nebo stojan. Ale v roce 2024 se to má změnit a má přijít tzn. Wall Task, kde budou různé úkoly, díky nichž budete moc získat herní měnu LMT. Zatím nezbývá nic jiného, než buď nakoupit za reálné peníze, nebo hrát hry do zbláznění 😊

U Limercoin se mi velmi líbí jejich hry. Ano, jsou stejné jako v Rollercoin, ale jsou v modernější, vyhlazenějším kabátě, což se mi zamlouvá více. Přes den můžete odehrát 150 her, než se cooldown zvýší na 10 minut, jinak do té doby je cooldown 30 sekund. Ještě vidím dost velkou nevýhodu oproti Rollercoin v absenci tržiště, kde by mohli hráči nakupovat a prodávat mezi sebou. Určitě tato možnost do hry bude přidána, ale bohužel žádná zmínka o tom není.

Jak zvýšit těžební sílu v Limercoin

Limercoin – Jak zvýšit těžební sílu, abych mohl těžit kryptoměnu

Abyste mohli těžit libovolnou, zmíněnou kryptoměnu, musíte mít nějakou tu těžební sílu. Existují dva způsoby, jak svou těžební sílu zvýšit a postupně vydělávat.

 • Nákup těžebních strojů (Minner) – Tak jako v Rollercoin, tak i zde si můžete nakoupit těžební stroje za herní měnu LMT, kterou lze získat směnou za kryptoměnu, těžbou nebo vyhraným turnajem. Osobně nedoporučuji kupovat žádné těžební stroje ze „Store“ a spíše si počkat na akce, které se konají, zhruba co 2 měsíce, kde jsou mnohem lepší a levnější těžební stroje. Já se tímto pravidlem neřídil, protože jsem o něm nevěděl a nakoupil draze :/
 • Hraní her – Svou těžební sílu můžete získat hraním her, ale nevýhodou je, že tato nasbíraná těžební síla vydrží pouze 24 hodin. Avšak, začít můžete hned a ZDARMA. Pokud máte denně aspoň 30 minut denně, pak si můžete vydělat za měsíce nějakou tu kačku nebo na těžební stroj.

Chci si zahrát ZDARMA

Limercoin a minihry, kde můžete získat těžební sílu ZDARMA

Pokud nebudete hrrr, jako já a nechte investovat, máte možnost získat těžební sílu ZDARMA pouhým hraním her. Jako bonus za hraní mini her, vám může občas padnout i nějaký ten těžební stroj, ale upřímně, jsou to „Šunky“. Mě jich padlo už 10 a jeden má max. kolem 45 Gh/s. Když to srovnám s jednou odehranou hrou, kde mám na 1 Levelu za výhru cca 200 Gh/s, tak je to prostě šunka.

Jo, určitou výhodu vidím v tom, že je to zdarma a těžba v Limercoin probíhá bez dobíjení nějaké baterie. Proto těžíte celých 365 dní v roce, bez toho, abyste se na hru podívali. Níže se můžete podívat, jaké hry si v Limercoin budete moc zapařit, ale prý se máme těšit na nové kousky.

 • Level systém – Jak budete vyhrávat minihry, bude vám narůst LEVEL, který ovlivňuje těžební sílu, kterou lze získat. Čím vyšší level u hry máte, tím více získáte těžební síly za výhru. Každá hra má maximálně 30 LEVEL.
 • Maximální počet her – V Rollercoin jste dost omezení při hraní her, nejenže jsou hry postupně mnohem těžší, ale po 3 levelu začínají být čekací doby neúnosné. V Limercoin je sice limit, ale až po 150 vyhranných her za den. Pak místo 30 sekund, bude čekat na odehrání hry znovu 10 minut. Každý den po půlnoci se limit vyresetuje.
 • Turnaje – Každé dva týdny se můžete zúčastnit turnaje, kde lze získat nějako odměny a herní měnu LMT. Stačí hrát hry a za každý 1 Gh/s co z ní získáte, se vám zapíše 10 bodů do turnaje. Pravidla turnaje si doporučuji přečíst přímo v Limercoin. Výhodou je, že současně není zde statisíce hráčů, proto je možné i něco vyhrát. Já už získal z turnajů 10 LMT, ale odehrát jsem stovky her.

Limercoin mini hra - Coin Catcher

Coin Catcher

Ve hře máte 40 sekund, abyste vyhráli a na vás je posbírat všechny padající mince a přitom se vyhnout padajícím se bombám.

Limercoin mini hra - Match 3 Coin Puzzle

Match 3 Coin Puzzle

Máte 60 sekund, abyste v herním čtverci našli po 3 a více stejné mince.

Limercoin mini hra - Crypto 2048

Crypto 2048

Během 120 sekund musíte nasbírat určitý počet bodů a cíle je najít páry stejných mincí, které propojujete posouváním pomocí šipek.

Limercoin mini hra - Aero DASH

Aero Dash

Stanete se piloty malého letadélka, kterému dodáváte sílu letu mezerníkem a během něj musíte prolétávat budovat a dostat se do cíle nejpozději do 40 sekund.

Limercoin mini hra - Coin memory game

Coin memory game

Jedná se o klasické Pexeso, kde máte 60 sekund na dokončení hry a nejste omezeni počtem pokusů.

Chci začít hrát ZDARMA

Limercoin 2024 – Co nás čeká v roce 2024

Osobně doporučuji sledovat Limercoin Twitter, kde vývojáři představují své novinky a budoucí změny. Dlouho jsem váhal, zda strávit v takové kopii Rollercoin svůj drahocenný čas a peníze. Po nedávném Twitteru, jsem se rozhodl, že to risknu. Níže se podívejte, co nás prý čeká v roce 2024. Dle jejich slov, to bude Limercoin rok, protože chtějí přijít s mnoha změnami a vylepšeními.

 • Více kryptoměn – Mají v plánu přidat mnohem více kryptoměn, které budeme moc těžit. V únoru 2024 přidali zatím LTC.
 • Úkoly za LMT – Na tuto aktualizaci se těším nejvíce, protože budeme mít možnost získat konečně LMT ZDARMA. Zřejmě budeme plnit jako v Rollercoin úkoly v podobě dotazníků, her prokliků, atd….
 • Nové těžební stroje – V roce 2024 má dojít k nějaký vylepšením a novým druhům těžebních strojů, které budou zřejmě dostupné v nějakých událostech. V době psaní recenze, probíhá Valentýnský Eventy, kdy si můžete koupit opravdu krásné minnery za skvělé ceny.
 • Discord – Bohužel zjišťovat v této době nějaké informace o Limercoin je možné buď z instagramu nebo Twitteru, ale prý v prvním kvartále roku 2024 mají spustit Discrod, což bude skvělé, protože budeme moc sdílet zkušenosti a diskutovat o hře.
 • Nové minihry – Můžeme se prý těšit na nové minihry, ale už teď ví, jaké to asi budou, protože jde o kopii Rollercoin, se vším všudy 😀

Jak vypadá pokoj s těžebními stroji v Limercoin

Limercoin tipy a triky, které vám pomůžou být efektivnější

Limercoinu jsem propadla ke konci roku 2023, protože jsem chtěl být součástí něčeho nového a možná na tom i vydělat. Protože si vždy o jakékoliv hře nastuduji podrobnosti, vše si propočítávám, atd.., mohu vám předat nějaké tipy a triky, které vám pomohou být efektivnějšími.

Snažil jsem se dohledat v zahraničí nějaké bližší informace o hře a nějaké ty tipy a triky, ale bohužel jsem nic nenašel. Proto vám nabídnu moje tipy, které pramení z mých krátkých zkušeností, ale i zkušeností z Rollercoinu.

 • Nakupujte těžební stroje v Eventech – Pokud dostanete chuď investovat nějaké ty peníze, rozhodně to nedělejte jako já. Nenakupujte stoje v klasické „Store“ a raději si vyčkejte na nějaký event, který bývá, co dva měsíce. V těchto Eventech jsou těžební stroje mnohem levnější, hezčí a výkonnější.
 • Nejziskovější hra – 99% z vás bude hrát minihry, aby získal do začátku nějakou tu těžební sílu, než si bude moc nakoupit minner. Dle mých zkušenosti, je na 30 levelu nejziskovější hra Crypto 2048. Kdy za vyhranou hru získáte na 30 levelu 610 Gh/s.
 • Zúčastněte se turnajů – v Limercoin probíhá, každé dva týdny turnaj o LMT mince a další bonusy. Získat aspoň 2 LMT není nijak extra těžké, stačí denně během turnaje odehrát nějaké minihry. Pokud budete chtít nakupovat minnery, doporučuji vyčkat právě na tuto dobu, protože nemálo bodů získáte za každý 1 Gh/s co zakoupíte.
 • Hrát denně – Jelikož těžební síla za vyhranou hru vydrží pouze 24 hodin, je zapotřebí odehrát nějaké ty minihry denně, abyste mohli těžit, pokud nemáte zatím zakoupený žádný těžební stroj nebo jste jen nezískali jako bonus ze hry.
 • Ze začátku doporučuji těžit herní měnu (LMT), protože na začátku si těžbou BTC na barák nevyděláte. Berte Limercoin jako hru a dlouhodobou investici, nikdo nezbohatne přes noc. Pro začátek doporučuji těžit herní měnu LMT, abyste si mohli postupně dokupovat těžební stroje. Herní měny vždy natěžíte více než kryptoměny.
 • Pozor na prostor – Bohužel v Limercoin chybí dokupování pokojů, kde by bylo možné svůj přebytek minnerů uložit. Berte v potaz, že jste prozatím limitování prostorem, proto vždy zvažte, co kupujete, abyste jej náhodou měli kde umístit. Avšak si myslím, že možnost dokupovat pokoje nebo slučovat minnery bude možné v brzké době. Ale mohu se mýlit, proto berte tuto radu v potaz.
 • Sledujte Twitter – Prozatím jsou veškeré informace sdělovány na Twitter, který doporučuji sledovat, pokud chcete být v obraze. V roce 2024 mají prý spustit Discord, který bude pohodlnější pro sledování novinek, akcí a ke komunikaci.

Limercoin souhrn s čím se můžete ve hře setkat

Proč jsem začal hrát Limercoin a proč ho doporučuji?

Dlouho jsem váhal, zda investovat čas do takovéto kopie Rollercoin, ale časem mi došlo, že podobnou úvahu jsem měl při zrodu Rollercoin. Kdybych projektu věřil kdysi, tak dnes vydělávám měsíčně balík, ale kdyby byly v řiti ryby, nebylo by třeba rybníků. Tak to dopadlo i v roce 2019 s BTC, kdy mi jej doporučoval nakoupit kamarád.

Rozhodl jsem se si neuniknout možnou, další příležitost, vybudovat si pasivní příjem. Výhodou Limercoin je to, že je zde protazím cca 50 000 hráčů a tím pádem malá konkurence. Díky tomu, že je konkurence menší, než v Rollercoinu, mohu zde vydělávat mnohem více, s mnohem menším výkonem.

Další výhodou je, že zde roste konkurence velmi známé hry, která je v modernější kabátě a hry jsou plynulejší, bez velkých omezení. Určitou výhodou jsou i turnaje, kde je možné získat herní měnu, kterou mohu utratit za těžební stroje. Ale nevýhodou je, že to je zatím jediným způsob, jak získat LMT, pokud nepočítám s FIAT investicí.

Já osobně do hry investoval 1500 Kč, ale počítám i s tím, že možná o peníze přijdu. Výhodou je, že těžím nonstop, i kdybych se celý měsíc na hru nepodíval. Je zde také málo hráčů, tím pádem během chvilky těžím to, co jsem získával půl roku v Rollercoinu.

Když budu upřímný, prozatím je Limercoin v plenkách a nemá tržiště, pro obchodování mezi hráči a chybí úkoly, za které bych mohl získat zdarma herní měnu. Avšak v roce 2024 se to má změnit, což se pomalu děje. V době, kdy píši tyto řádky, přidali novou kryptoměnu (LTC), probíhá nový Valentýnský event, s nádhernými stroji a přibyly dvě hry. A to je teprve začátek roku 😊 Nejvíce se asi bojím toho, aby Rollercoin nezačal soudně bojovat s Limercoint, jelikož jde přímou kopii hry, jen s hezčím vzhledem.

Pokud se však chcete chytnou možné příležitosti, která se nemusí již opakovat, tak to doporučuji udělat hned, protože začít je jednoduché a ZDARMA. Pokud využijete můj odkaz k registraci, získáte nějaké ty BONUSY do začátku.

Chci si zahrát ZDARMA

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..