Hogwarts Legacy je již v prodeji, můžete začít kouzlit
Akční hry Free to Play hry Letecké hry MMO hry Nejlepší hry Strategické hry

War Thunder – Bojový letecký simulátor na PC

War Thunder - Bojový letecký a tankový simulátor na PC
Napsal PAPAtripik

Pokud hledáte leteckou válečnou online hru, která se co nejvíc podobá simulátoru, má je jedinou možnost, co zvolit. Hra se jmenuje War Thunder a je to akční letecký MMO simulátor, který se řadí do období 2. Světové války.

Ve hře jsou hlavní letecké bitvy, které se v tomto období udály a budete zde válčit proti hráčům, kteří se nacházejí po celém světě. Hráčů je velmi hodně, zhruba pět miliónů a každou chvíli se přidávají noví a noví fanoušci. Jedná se o MMO hru, kde není nouzi o velké bitvy. Rovněž je to velký konkurent populární tankové hry World of Tanks.

Chci si zahrát tuto hru

Hra disponuje skvělým a dech beroucím trailerem, který jedinečně a báječně vystihuje atmosféru velkolepých vzdušných bitev War Thunder.

Hodnocení War Thunder:

Zdarma: Ano

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Výhody:

 • Jedna z nejlepších online her ZDARMA
 • Nádherná grafika
 • Skvělé zvuky
 • Miliony hráčů
 • Spousta postupů a vylepšení
 • Výborné ovládání

Nevýhody:

 • Nemáme výtky

War Thunder letecký simulátor opravdu skvělý

Vybrat si můžete ze stovek letadel, které patří do období roku 1927 – 1948. Všechna letadla jsou velmi skvěle a do nejmenšího detailu vypracována. A to už, ať se jedná o pohled do kokpitu, popřípadě pohled třetí osoby. Letadlo funguje na velmi reálném a specifickém ovládání. Tím se mění celý boj. Ale pozor, nezůstanete ve hře jen u letadel, ale máte na výběr taky z tanků, lodí a vrtulníků.

Skvělý zážitek je to, když přepínáte mezi jednotlivými módy. Existuje také zbrojní arzenál letadel, který se postupně modifikuje. Bitvy se neodehrávají jen ve vzduchu, ale také na moři i na zemi. PvP systém umožní hrát zároveň proti sobě několika desítkám hráčů. Možnosti nastavení oceňují především zkušení hráči, kromě toho však dovoluje začátečníkům, aby si hru skvěle a pořádně užili.

Multiplayer, singlplayer i editor misí

Hra War Thunder se nezaměřuje jen na multiplayer, na své si přijdou i ti hráči, kteří mají rádi singleplayer. Existují zde různé kampaně, mise, popřípadě můžete vytvořit svou vlastní soukromou válku.

Tvůrci hru neustále zdokonalují a to jde vidět. Hra je vydána v plné verzi vzdušných soubojů a zároveň probíhá beta testování tankových bitev, které bude mít podtitul Ground Forces.

Chci si zahrát tuto hru

Wat Thunder Tipy a triky

 • Uvědomte si, že právě začínáte a učení bude chvíli trvat

 • Najděte prvky, které vás baví. Ať už to budete hrát za oblíbený národ či bojový prostředek

 • Když narazíte na hráče, kteří komunikují a hrají stejný národ jako vy, seskupte se a spojte se! Hra je mnohem zábavnější, když je ve skupině.

 • Vyzkoušejte tři různé režimy:

  • Arcade: vytrvalý přátelský a nepřátelský radar, penetrační průvodce na cíl, tři respawny (tanky) neomezený airspawn na základě posádek (letadel)

  • Realistické: vytrvalý přátelský a nepřátelský (letoun) radar, když je nepřítel zasažen kanónem nebo MG, jsou na několik sekund označeni, tře se na základě získaných bodů (SP), může také třít letadlo pro CAS

  • Simulované: pro letadla budete chtít nastavit simulaci. U tanků spadá pod „Události“ a konkrétně umožňuje pouze určité tanky během 24 hodin, dokud není nastavena nová událost. Neexistují žádné přátelské nebo nepřátelské radary.

 • Vždy na tyto WTF buďte připraveni.

 • Obecně nedoporučujeme zakoupení více než 3 slotů pro posádku. Obvykle 2 jsou již odemčeny pro každý národ a třetí bude relativně malá cena SL.

 • Pokud jde o dovednosti posádky, zvyšte zvláštní rysy každého člena posádky. tj: Velitel má vedení, které zvýší ostatní statistiky vaší posádky. Gunner má něco jako Aiming. Nakladač má rychlost nakládání nebo něco podobného. Po tom, pravděpodobně Agility / vitalita.

 • Tanky, opravdu potřebují jen polovinu muničního zatížení, které mají k dispozici, s výjimkou některých tanků s těžkým ráží a malým nákladem. Naplnění poloviny množství munice může minimalizovat možnost zasunutí munice. (velký bada boom, pokud vaše munice zasáhne například kolo)

 • Nízké úrovně jsou obvykle první zabiti. Je to kvůli jejich velikosti, malé posádce a malým prostorům.

 • Průvodci municí na YouTube je spousta. To vám pomůže pochopit, že penetrace není všechno.

 • Zúčastněte se všech tutoriálů ve hře. Dozvíte se navíc, jak vydělat nějaké GE a SL.

 • Zvažte spading (termín používaný, když jsou moduly nádrže kompletně dokončeny) všechny vaše tanky, jak jdete. Každá úroveň dokončených úprav přidává bonusové množství RP k vozidlu, které zkoumáte. Zjistili jsem, že můžete BR po BR přebrousit prémiovým vozidlem, ale po chvilce je to nuda. Místo toho jsme rýsovali každý tank, bonus jde směrem k výzkumnému tanku a snižuje pocit drcení.

 • Při utkání se bude brát v úvahu nejvyšší BR ve vaší sestavě. Z toho BR vám umožní čelit + nebo – 1,0. Takže někdy můžete narazit na věci, které prostě nemůžete ani proniknout. Hrajte odpovídajícím způsobem, nebo zvažte odstranění spodního nebo horního konce nádrže BR, dokud s tím neskončíte. tj. v Británii prakticky přejdete z rezervy na 2,0 v těžké linii.

Chci si zahrát tuto hru

Závěrem k War Thunder

War Thunder má podporu ve společnosti Sony, které už potřebuje nějakou tu válečnou multiplayerovou hru, aby konkurovala World of Tanks.

Výsledek je mezi-platformový titul, který hráči, kteří vlastní PS4 budou hrát spolu s těmi, kteří to budou hrát na počítači. War Thunder dále podporuje PlayStation Eye i Oculus Rift. Budoucnost takto podobných her je proto více než dobrá.

Obrázky ze hry War Thunder

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..