RollerCoin - Začni těžit a vydělávat peníze
Free to Play hry MMO hry Strategické hry

Stormshot: Isle of Adventure – Prověří tvé smysly a tvou přesnost

Stormshot: Isle of Adventure recenze
Napsal PAPAtripik

Hledáte adrenalinový herní zážitek, který prověří vaše schopnosti a vezme vám nějaký ten záchodový čas? Pak mohu doporučit Stormshot, vzrušující akční hru, která slibuje nepřetržitý zážitek a epické bitvy.

Díky poměrně slušné hratelnosti, krásnému vizuálnímu zpracování a působivým hodnocením na Google Play Store i Apple Store, je Stormshot nutností pro herní nadšence, kteří hledají pohlcující a náročné dobrodružství. Zahrát si můžete na mobilech, ale také na svém PC ZDARMA. Tak proč tuto pohlcující pecku nevyzkoušet.

Výhody a nevýhody StormSHOT

Výhody:

  • Solidní grafika
  • Chytlavá hratelnost
  • Více jak 500 úrovní
  • Free to play
  • Budovatelská strategie
  • Pro více platforem (PC, Android, iOS)

NEvýhody:

  • Pro někoho mohou být úkoly obtížné

Hodnocení:
Platformy: PC, Android, iOS

Cena: Free to Play (ZDARMA)
Vydáno: 4. září 2023

Věk: 12+
Jazyky: RUS, ENG, DE +

Chci si zahrát ZDARMA

Co je StormSHOT za hru? Strategická hra, která je ZDARMA

Stormshot je akční strategická hra odehrávající se v reálném čase, kde hráči zakotví uprostřed nového kontinentu, aby zahájili své dobrodružství skrze různé zkoušky a strasti. Nemyslete si, že tuto online hru dokončíte přes noc, protože čítá více než 500 úrovní.

Jako kapitán své posádky máte na starosti správu své nové osady, za účelem produkce a utrácení zdrojů, abyste mohli rozšířit své území a naverbovat další lidi do boje. Pustíte se do bojů proti různým nepřátelům, jako jsou nemrtví, obří mořská stvoření, ale také porovnáte svůj sklil s dalšími hráči!

Stormshot získal v obchodě Google Play působivé hodnocení 4,6 s tisíci pozitivních recenzí od hráčů z celého světa, přičemž si ji navíc stále už přes 10 MIL. pařmenů. Na Apple Store si udržuje také solidní hodnocení 4,5 v psaní této recenze, což dokazuje jeho rozšířenou přitažlivost a oblíbenost mezi mobilními hráči. Tato hodnocení vypovídají o kvalitě hry, poutavé hratelnosti a spokojenosti, kterou poskytuje své oddané hráčské komunitě. Stomshot si můžete zahrát na PC, Android a iOS zcela ZDARMA.

Stormshot: Isle of Adventure - Chytlavé MINI hry

Staňte se mocným kapitánem a mocným králem

Hratelnost Stormshot je podobná titulům jako Backyard Monsters a The Last Stand: Dead Zone. Postavíte základnu, vycvičíte své vojáky a pak smetete všechny, kdo vám stojí v cestě. Příběh je všude kolem a hratelnost drží hráče hrát hru skutečně dlouhodobě. Já s ní strávil už několik hodin na záchodě 😀

Stane se z vás kapitán a pánem svého panství, na cestě se svou asistentkou Peggy a Elizabeth. Na této cestě se utkáte s různými lordy, loupeživými armádami duchů nebo se samotným kapitánem duchů, kterým je Blackbeard.

TIP NA HRU: Máte rádi strategie, PVP a budování města? Pak mohu doporučit Forge of Empires, kde začínáte v době kamenné a musíte se dostat do moderní doby.

Co na Vás ve hře Stormshot čeká?

Můžete si budovat vlastní město, zakládat diplomacii, setkávat se s prastarými monstry a uzavírat partnerství s hrdiny z různých frakcí, které mají jedinečné osobnosti. Můžete se tak vydat na dobrodružství i s přáteli.

Zamiř a tref

Intuitivní a interaktivní hra Sharpshooter vám umožní řešit hádanky, zachraňovat spojence a ničit nepřátelské síly. Budete moc ničit piráty a duchy lukem, puškou nebo dokonce raketometem. Čas předvést moudrou strategii a spojit ji s dokonalou trajektorií. Milovníci Wormsů, budou chrochtat blahem.

Hledejte tajemné poklady a prastaré legendy

Příběh se odehrává na imaginárním ostrově, kde můžete být svědky draka chrlícího plameny, cítit potulku obrněného monstra, vyslat zvědy mutantů do temné kobky a najít.

Pustíte se do bojů v PVP

Ať už jde o zmocnění se trůnu ve vašem vlastním království, střet s konkurenční aliancí nebo velkou bitvu s celým nepřátelským královstvím, vše rozhodně nezvládnete sami! Vytvořte spojenectví, najděte si alianci a pusťte se do PVP bojů. Jako osamocená chudinka, toho později moc neuděláte.

Budujte své město

Důležitým prvkem této hry, je budování vlastního města, jeho správa a hlavně se budete starat o svou ekonomiku. Podobné prvky můžete znát z jiných her, jen zde zažijete více dobrodružství, doprovázející různé hlavolamy a mikro hry.

Stormshot: Isle of Adventure - Budovatelská strategie

StormShot Tipy a Triky, které musíte znát

Po několika hodinách hraní Stormshot, bohužel většina hráčů bude odrazena, jejž nejsou velkými fanoušky her, které tento žánr přináší kvůli pozdější náročnosti. StormSHOT je hra pro Pařmeny, kteří jsou více oddaní plnění dlouhodobých cílů.

Hra využívá spoustu pokročilých herních mechanismů, které se mohou skutečně ukázat jako výzva pro hráče, kteří chtějí soutěžit s těmi nejlepšími. Abychom vám trochu usnadnil začátky a cestu, níže můžete vidět tipy, které doporučuji ve hře aplikovat.

TIP NA HRU: Zapomeň na přeplácaná a zabugovaný Battlefield a vyraz do bitvy v Enlisted, kde zažiješ mnohem větší dobrodružství a dostaneš svou pěchotu k ovládání.

Zkontrolujte svůj inventář

Největší chybou, kterou hráči dělají, je, že ve svém inventáři nekontrolují důležité položky, jako jsou balíčky zdrojů a zrychlení. Jsou extrémně užitečné, zvláště balíčky, které obsahují zlato, protože to je prémiový zdroj, který mohou hráči použít k nákupu různých věcí, jako je například sekundární stavitelé.

Zrychlení jsou důležitou položkou ve hře, kterou můžete naleznou ve svém inventáři z nějaké mise či dobrodružství. Hráči by se neměli bát používat tyto předměty, zejména v raných fázích hry, kde by většina těchto předmětů měla být použita.

Schopnost maximalizovat zrychlení v raných fázích hry umožňuje, aby vaše panství bylo na vyšší úrovni, co možná nejrychleji a zajistili si tak efektivnější produkci. Doporučujeme hráčům, aby používali svá zrychlení na cokoliv nad 1 minutu, pokud hrají skutečně aktivně.

Chci si zahrát hru ZDARMA

Nepřestávejte plnit pravidelné úkoly

Efektivní strategie při rozšiřování panství a rozběhnutí ekonomiky je nezbytnou součásti každé strategie i té akční. Jelikož strategické hry v reálném čase odměňují hráče, kteří dokážou efektivně využít svůj čas tím, že jsou schopni udělat co nejvíce užitečných akcí v krátkém čase.

Rozhodně vás nechci nabádat k tomu, abyste měli oči a ruce přilepené Stormshot: Isle of Adventure každou vteřinu dne, ale je vhodné přes den zadávat pravidelně úkoly svým pracovníkům. Udržování vaší osady v neustálém rozrůstání, se dělá tím, že vždy něco začnete stavě, rozběhnete výzkumu, výcvik vojska a budete přesouvat své jednotek.

Pokud přes den tyto krátké, ale důležité úkoly budete provádět, zajistíte si tak, že se vaše panství bude posouvat směrem k větší síle a bohatství. Dělat tyto úkoly je poměrně snadné, protože každou hodinu musíte strávit 5 minut klikáním na různé věci, abyste je dokončili.

Díky tomu, že je hra ZDARMA dostupná na PC a mobily, mělo by být snadné se starat o pravidelné činnosti.

Stormshot: Isle of Adventure - Střelecké mini hry prověří váší mušku

Pošlete své vojáky do bitev

Nejtěžším úkolem, který ve Stormshot: Isle of Adventure můžete mít, bude mobilizace vaší armády, protože vás mohou ohrozit nepřátelé, kteří by mohli zaútočit ve vaší blízkosti. V tomto případě doporučuji podnikat pravidelné útoky, kdykoli budete online.

Díky pravidelným bitvám získáte důležité zdroje, které budete v budoucnu potřebovat při upgradování. Útok může být dvousečný meč, takže si nevybírejte boj s nepřátelským hráčem, o kterém si myslíte, že hru hraje aktivněji a je mnohem silnější. Když posíláte své vojáky do boje proti nepřátelům, ujistěte se, že nasazujete správného hrdinu, který je dokáže porazit. Jaký hrdina se vyplatí a kde, se dozvíte postupným hraním.

V každém případě, by vaším primárním zájmem mělo být umět efektivně útočit, protože nestojí za to ztratit více než 10 % své armády pokaždé, když se pokusíte zaútočit. Pokuste se vybrat cíle, které dokážete přemoci v rozhodujícím vítězství, abyste měli jistotu, že z těchto útoků budete jen profitovat. Jde o strategii, tak k této hře i tak přistupuj.

Chci si zahrát hru ZDARMA

Vojenská síla

Vojenská síla je druhým nejdůležitějším aspektem, který musí začátečníci ve Stormshot: Isle of Adventure zvážit. Strategické hry, odehrávající se v reálném čase, mohou být brutální a nemilosrdné, pokud jde o PvP. Každý z hráčů bojuje zuby nehty o to, aby se stal tím nejlepší. Zatímco ti nejlepší mají prostředky k doplnění svých armád a pokračují v boji, střední a slabší hráči bojují o přežití se svými armádami, které potřebují spíše k obraně svého panství.

Armáda se používá k mnoha jiným věcem, než je pouhé napadání ostatních hráčů, ničení jejich panství a k obraně. Ve hřeStormshot: Isle of Adventure je také PvE, kde se vydáte do bojů proti zombie a sbíráte potřebné zdroje. Proto je důležité, aby hráči vycvičili masivní armády, aby si mohli dovolit posílat vojáky do boje a zároveň mít dostatek vojáků na obranu, aby nezůstali zranitelní vůči překvapivému útoku.

StormSHOT - Vymazlete si svého hrdinu

Dokončete každodenní úkoly

Každodenní úkoly dnes existují snad v každé hře a Stormshot: Isle of Adventure neplave proti proudu a mí také své každodenní úkoly a aktivity. Tento tip do jisté míry souvisí se pravidelnými úkoly, které máte provádět, protože denní mise můžete plnit jednoduše tím, že budete plnit všechny úkoly dostupné ve vaší osadě. I když to nemusí znít zábavně plnit neustále denní úkoly, je to však důležité, protože tyto mise umožňují hráčům sledovat jejich pokroky a získávat přitom hodnotné odměny.

Dokončení misí a úkolů je dobrý způsob, jak získat hodnotné odměny, které lze použít k vylepšování. Zdroje mohou být dost vzácné, zvláště pokud jste v raných, až středních fázích hry a ještě nemáte pořádně rozběhnutou ekonomiku.

Existují také příležitostní sezónní události, kterých se hráči budou chtít zúčastnit, protože obsahují spoustu odměn, z nichž mnohé jsou časově omezené a mohou vás opravdu popostrčit mnohem rychleji kupředu.

Chci si zahrát hru ZDARMA

Připojte se k alianci

Aliance jsou nezbytnou součástí každé online strategie, zvláště pokud jde o začátečníka, který se ve hře ještě nevyzná. Připojením se k alianci upevňujete své postavení ve světě, přičemž hráči na vás výrazně potom méně zaútočí, jelikož jim je jasně, že máte krytá záda silnějšími a početnějšími hráči. Berte na vědomí, že je vždy lepší připojit se k mocné alianci, než vytvářet vlastní, pokud chcete zajistit bezpečnost a nemáte žádné zkušenosti.

Jakmile se hráč připojí k alianci, je dobré migrovat vaši osadu do oblasti poblíž vašich nejlepších spojenců, protože vám to umožní vás chránit efektivněji, jelikož doba cestování nebude trvat tak dlouho.

I když budete nuceni soutěžit více o zdroje, je to stále lepší, než být šikanován silnějšími hráči. Pokud váháte ohledně připojení aliance, uvědomte si, že to nic nestojí, jen pár kliknutí a odejít můžete vždy.

Závěrem k Stormshot: Isle of Adventure

Na závěr bych chtěl napsat, že hra mě dodnes baví, proto mě donutila napsat tuto recenzi. Sice nejsem otrokem svého telefonu a nedodržuji přesně napsané tipy, ale i přesto se snažím udržovat v neustálém růstu, abych si mohl hru vychutnat na WC 😀

Ono vyprávět o hře je těžké, protože mnohdy jsem narazil na kousky, o kterých jsem si myslel, že mě nebudou bavit a nakonec mi vzaly kus času, z mého drahocenného života. Není nadto, když si hru můžete vyzkoušet ZDARMA a rozhodnout se, zda svůj čas obětovat.

Budu rád, když napíšete do komentářů své zkušenosti, tipy, ale i to, zda byste hru doporučili i kamarádům.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..