RollerCoin - Začni těžit a vydělávat peníze
Aktuality Bezplatný víkend

(Bezplatný víkend) EPIC GAMES rozdává ZDARMA Epistory – Typing Chronicles

EPIC GAMES rozdává ZDARMA Epistory - Typing Chronicles
Napsal PAPAtripik

Vánoce a nový rok je za námi, což jde pociťovat právě na titulech ZDARMA. Dnes mám pro vás pouze jednu hru, která je dočasně ZDARMA a to na EPIC GAMES. Doufejme, že nás STEAM obdaří příští týden nějakou peckou, kterou bychom si mohli dočasně zahrát ZDARMA.

Epistory – Typing Chronicles

Přes víkend si budeme moc zapařit, pouze jeden titul ZDARMA, ale s tím, jak má ve zvyku EPIC GAMES, že hru získáte do své knihovny do doby existence EPICU zdarma. Pokud si hru Epistory – Typing Chronicles vyzvednete do 26.ledna roku 2023, 17:00 hod, získáte ji „doživotně“ zdarma.

Jedná se o dobrodružnou hru s krásnou atmosférou, kde nasednete na lišku a budete prozkoumávat herní svět a zažívat dobrodružství. Budete bojovat proti nepřátelům s kouzelnými schopnosti, rozlousknete několik hádanek a budete hltat poutavý příběh, který vás provází hrou.

Skvělé je, že hra je v češtině, proto si většina z nás příběh skutečně užije. Pokud si budete chtít oddechnout, můžete bojovat v žebříčku, proti ostatním hráčům v arénovém režimu.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..