RollerCoin - Začni těžit a vydělávat peníze
Aktuality Video Blog

VIDEO: Dome Keeper (CZ/SK) #2 – Tipy a triky

VIDEO: Dome Keeper (CZ/SK) #2 - Tipy a triky
Napsal PAPAtripik

V předchozím díle Dome Keeper jsem samotnou hru představoval. V Dome Keeper musíte svou základnu ubránit, před útočícími mimozemšťany. Mize jednotlivými vlnami mimozemšťanů, musíte nasbírat co nejvíce surovin, abyste mohli různé prvky vylepšovat, bez kterých se později neobejdete.

Níže v uvedeném videu, si představíme tipy a triky k Dome Keeper, které využívám já při svém hraní. Několikrát jsem umřel, než jsem se držel nějakých pravidel. Jelikož hru si nemůžete uložit, věřím, že níže uvedené tipy vám pomohou méně umírat a dokončit misi.

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..