RollerCoin - Začni těžit a vydělávat peníze
MMO hry RPG hry

Uncharted Waters – Najdi poklad v pirátské online hře

Uncharted Waters - Najdi poklad v pirátské online hře
Napsal PAPAtripik

Uncharted Waters je námořní simulátor, hra která je k dispozici online. Hra je hrána převážně na moři a také v přístavech. Začátek hry spočívá v tom, že si hráč vytváří postavu. Vytváření postavy je velmi detailní a podrobné.

Hra má tři možné cesty, kterými se můžete vydat. Hráč si tak může zvolit cestu piráta a začít se živit loupežemi. Stát se může také dobrodruhem, který zejména zkoumá svět. Třetí možností je obchodník, který je velmi počestný.

Chci si zahrát tuto hru

Hodnocení Uncharted Waters:

Zdarma: Ano

Hratelnost: 

Příběh: 

Grafika: 

Zvuk: 

Celkové hodnocení: 

Zajímavosti ve hře Uncharted Waters

Cesta po moři se neobejde bez dostatečných zásob jídla a dostatečných zásob pití. Bez rumu se na moři neobejdete, navíc morálka bez rumu je téměř nulová. Na začátku disponuje hráč pouze jednou malou bárkou a pár povaleči. Postupem si však kupuje lepší lodě, které mají také i lepší vybavení. Lepší loď však také vyžaduje koupi lepší a větší posádky.

Třídy v Uncharted Waters

Uncharted WatersDobrodruh je postava, která smýšlí svobodně. Nepotřebuje slávu, bohatství a záhady okolního světa. Raději prozkoumává staré stavby, které jsou na pobřežích, rovněž se zabývá hledáním pokladů a zkoumáním přírody. Rád pátrá po bájných tvorech.

Obchodníci, to jsou ti, které vůbec nezajímají tyto bájní tvorové. Chtějí jen jedno, výhodně nakupovat a ještě výhodněji prodávat. Bojovníci, ti se dělí na piráty a na vojáky. Piráti brázdí mořem a oceány ve snaze přepadnou obchodní lodě. Vojáci a žoldáci jsou ochránci cenných zásob, které si najímají obchodníci.

Chci si zahrát tuto hru

Aktualita

Pakliže se dostavíte před kostel v Seville, dostanete možnost vyměnit si předměty za lepší a zlepšit si také své postavení ve hře Uncharted Waters.

Obrázky z Uncharted Waters

 

Něco o autorovi

PAPAtripik

Pařím hry pouze pro zábavu a jedině v relaxačním čase. Již jsem otec a živitel rodiny, který občas rád uteče od reality, proto už toho času na hraní je méně. Můj věk překročil třicítku, reflexy jsou pomalejší, ale stále mě hraní her nesmírně baví a často u nich načerpám energii, pokud nehraji s toxickými hráči.

Starám se o chod magazínu, který vznikl kvůli nedostatku textových informací, formou tipů a návodu ke hrám. Hraji nejčastěji online hry (LOL, AOE 4, Rocket League, UO, FOXHOLE, občas CS: GO, WOT, WOW, atd..), ale také si rád zahraji něco netradičního či nějakou tu novinku.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..